Display Sistemler

Mekanlarınıza göre tasarlıyoruz. #DisplaySistemler

Whatsapp mesaj ile Fiyat al

Display Sistemler


Display İngilizce’de teşhir etmek anlamına gelmektedir. Firmaların reklamlarını daha dikkat çekici ve bulunduğu ortama uygun olarak göstermek için kullandıkları mekanizmalı veya mekanizmasız sistemlerden oluşur. Kullanıldığı alan ve mecralara göre değişiklik gösteren bu ergonomik malzemelerin bir çok alanda kullanımı mümkündür.
Örümcek stand, örümcek masa, roll-up banner, poster panolar, kaldırım panoları, menü panolar ve broşürlükler display ürünlere örnek gösterilebilir.İhtiyaca göre seçilebilen kolay kurulum ve kullanımı sebebiyle display reklam ürünleri sıklıkla tercih edilen ürünler haline gelmiştir.Ürünlerin görsel alanlarına her türlü reklam baskısı yapılabilmektedir.


Örümcek Stand

Örümcek stand tüm ürün tanıtımlarında kullanılabilir.Geniş uygulama alanı sayesinde tanıtımlar için etkileyici bir görsellik sunar. Örümcek stand fuarlarda, seminerlerde, alışveriş merkezlerinde, kongrelerde, firma içi /dışı tanıtımlarda hem şık hem de pratik çözümler sunar. Geniş görsel alanı sayesinde fuar alanlarınızda örümcek stand ile tüm alanınızı kaplayabilir, ürün tanıtımlarınızı görsel bir şova dönüştürebilirsiniz. Ayrıca kullanım alanlarınıza göre de örümcek stand ölçüsünü ayarlayabilirsiniz.

Örümcek Masa

Örümcek masa tüm ürün tanıtımlarında kullanılabilir, geniş grafik alanı sayesinde tanıtımlar için etkileyici bir görsellik sunar. Fuarlarda, seminerlerde, alışveriş merkezlerinde, kongrelerde hem şık , hem de pratik çözümler sunar. Kullanım alanı oldukça geniştir.Örümcek masasının taşınabilir çantası ile istediğiniz yere götürmeniz mümkündür.

Klasik Roll Up Banner

Fuar alanlarında , tanıtım ve seminerlerde kısacası görsel sunum yapılmak istenen her türlü organizasyonda sıklıkla tercih edilen roll up banner en gözde display ürünlerindendir.

Bambu Roll Up Banner

Tamamen el işçiliği ile bambudan üretilmiş olan yeni nesil bambu roll up banner çevreci oluşu sebebiyle piyasaya yeni girmiş olmasına rağmen çok çabuk benimsenmiştir. Özellikle mobilya mağazaları ve mimari dekorasyona önem veren firmalar tarafından tercih edilmektedir. Farklı görüntüsü ile kullanıldığı mekanda ilgiyi üzerine çeken bambu roll up banner doğal ahşap ve siyah olmak üzere 2 renkde üretilmektedir.

Alüminyum ( Display ) Çerçeve

Display çerçeveler alüminyum profil kullanılarak imal edilen display ürünleridir. Üst kısmına takılacak olan zincir ve aparatlarla tavandan sarkıtma yöntemiyle yada duvara monte şekilde kullanılabilmektedirler. Talebe göre tek yada çift taraflı olarak üretilebilen ürünlerdir. Yan klipsleri sayesinde rahatlıkla açılıp kapanabildiği için içeriğinin değiştirilmesi konusunda bir sorun çıkmamaktadır.

Işıklı Menü Pano

Alüminyum gövdeli ışıklı menü panolarda üst kısmından flüt ışık ile aydınlatma özelliği mevcuttur bu özellik sayesinde içeriğinde kullanılan posterlerin daha şık görünmesi hedeflenmektedir.Rondo köşeler sayesinde içeriğindeki dökümanın istenilen zamanda kolaylıkla değiştirilmesine imkan sağlamaktadır.Aydınlatma esnasında ortaya çıkabilecek parlamayı engelleyen anti reflekt PVC afiş koruyucu mevcuttur.Genellikle restaurant , cafeterya gibi yerlerde kullanılmaktadır.

Işıksız Menü Pano

Işıksız menü panoların fiyatları ışıklı menü panolara nazaran daha düşüktür. Aydınlatmaya ihtiyaç duyulmadığında tercih edilmektedir.Kullanım alanları ışıklı menü panolarla aynıdır.

Tanıtım Standı

Tanıtım veya tattırma standı olarak bilinen bu ürünlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Marketlerde tattırma standı, alışveriş merkezlerinde tanıtım standı olarak kullanılabilir. Ayrıca seminer ve fuarlarda da sıklıkla tercih edilmektedir.Gövdesi tek parça pp levhadan üretilmiştir.

Ayaklı Poster Panolar

Alüminyum malzemeden imal edilmektedir. Tek taraflı ve çirf taraflı imalatı mümkündür. Kenarlarında ki alüminyum parçalar açılıp kapanmaya elverişli olduğundan içeriğindeki görsel istenildiği zaman kolaylıkla yenilenebilir. Genellikle sinema salonlarında, kurumlarda, alışveriş merkezlerinde, kitapçılarda, restaurantlarda, sergilerde, cafeteryalarda kullanıma uygundur.

Broşürlük ( Föylük )

Şeffaf dayanıklı ve uzun ömürlü kullanıma imkan veren ürünlerdir. 3 mm şeffaf pleksinin istenilen ölçüde ısıtılıp bükülmesi yoluyla imal edilir. Talebe göre masaüstünde yada duvara monte şekilde imalatı yapılabilmektedir.

Kaldırım Panoları

Kaldırım Panolarının imalatına demir karkas yapılmak suretiyle başlanmaktadır. Karkas tamamlandıktan sonra üzerine kompozit panel giydirlmektedir. Kompozit panel malzeme üzerine her türlü dijital baskı yada folyo kesim yazıların yapıştırılmasına imkan sağlayan önemli reklam malzemelerindendir.İstenilen görselin baskı yada kesimi yapılıp kompozit üzerine uygulama işlemi tamamlandıktan sonra sıra kenarlarında ki nahoş görüntüyü kapatmak için köşebent kullanımına gelir. Köşebentler ölçüye uygun olarak kesildikten sonra tabela üzerine monte edilir ve kaldırım panosu hazırlanmış olur. Tabela kapı önüne yere sabitlenecekse alt kısmına eklenecek bir zincir sayesinde sabitlenmeye uygun hale getirilir. Mağaza önlerine , kuaför salonlarının kapı önlerinde kullanıma uygundur.

Reklam Dubası

Reklam dubaları kapı önlerinde kullanılan display reklam ürünlerindendir. Reklam alanları genellikle 35×40 cm ölçüsündedir. Gövdesinin alt kısmında bulunan kare yada oval tabanında bulunan kum sayesinde rüzgarlı havalarda kullanıma da uygun hale getirilmiştir. Yol dubaları üzerine istenirse dijital folyo baskı yapılıp kaplanır , istenirse folyo kesim yapılıp yapıştırılır.

Plaj Bayrağı

Günümüzde Plaj Bayrağı hemen hemen her dükkan ve şirket Önünde Reklam Dubası gibi kullanılamaya başlamıştır. Halk arasında olta bayrak yelken bayrak gibi isimlerle de bilinen plaj ( beach ) bayrağı geniş bir kullanım alanına sahiptir. İster iç mekanda ister dış mekanda kullanıma olanak sağlar. Cafeler, mağazalar, dükkanlar ve daha bir çok esnaf plaj bayrağı kullanmaktadır.Plaj bayrağının üzerine yapılacak olan görsel baskı iş onayı sonrasında çalışılıp müşteriden son onay alındıktan sonra baskıya alınmaktadır.

Ayaklı A Tabelalar

Ayaklı A tabelalarin imalatına demir karkas yapılmak suretiyle başlanmaktadır. Karkas tamamlandıktan sonra üzerine kompozit panel giydirlmektedir. Kompozit panel malzeme üzerine her türlü dijital baskı yada folyo kesim yazıların yapıştırılmasına imkan sağlayan önemli reklam malzemelerindendir.İstenilen görselin baskı yada kesimi yapılıp kompozit üzerine uygulama işlemi tamamlandıktan sonra sıra kenarlarında ki nahoş görüntüyü kapatmak için köşebent kullanımına gelir. Köşebentler ölçüye uygun olarak kesildikten sonra tabela üzerine monte edilir ve A tabela hazırlanmış olur. Tabela kapı önüne yere sabitlenecekse alt kısmına eklenecek bir zincir sayesinde sabitlenmeye uygun hale getirilir. Mağaza önlerine , kuaför salonlarının kapı önlerinde kullanıma uygundur.