İhtiyaçlarınıza özel Tabela ve Reklam Hizmeti veriyoruz. #İşimiziSeviyoruz

KISACA BİZ

Adline Reklam olarak Açık Hava Reklamcılığı, Mağaza Giydirmeleri, Folyo Harf Kesim, Branda Vinil Baskı , Folyo Baskı, İç Mekan Yönlendirmeler, Cam- Cephe Giydirme, Totem / Tabela, Görsel Araç Kaplama, Ayaklı Foreks ve Stand Çalışmaları alanında hizmet vermekteyiz.

Adline Reklam ve Organizasyon Hizmetleri 2004 yılında, firmalara iletişim ve reklam ihtiyaçlarını maksimum yarar sağlayabilecekleri projeler üreterek , geliştirmek, yönlendirmek ve sürekliliğine katkıda bulunmak amacı ile kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana geçen süre içerisinde sahip olduğu bilgi birikimini müşterileri ile paylaşması , başarı ile uygulamaya geçirmesi neticesinde kendisine bulunduğu sektörde sağlam bir yer edinmiştir.


İlkemiz;

Kaliteli, zamanında eksiksiz ve çözüm odaklı çalışarak reklam maliyetlerini azaltan, ihtiyaca yönelik doğru ürünlerle görsel iletişim verimliliğini arttırmaktır. Prensiplerimize bağlı olarak belirlediğimiz sloganımız; ” Önce kalite ve Estetik” olmuştur.

Vizyonumuz;

Kaliteyi bir yaşam biçimi haline getirerek öğrenen ve sürekli gelişen bir organizasyon olmak, Genç ve dinamik kadromuzla sektördeki yeniliklerin takipçisi olmak, müşterilerimize beklentilerinin de üstünde bir hizmet sunmaktır.

Misyonumuz;

Siz değerli iş ortaklarımız ile ilişkilerimizi kaliteden ödün vermeden, karşılıklı güven içerisinde idame ettirebilmek, Sipariş süresinin başlangıcından, projenin neticelenmesine kadar geçen süre zarfında sizlerle sürekli bilgi ve fikir alışverişinde bulunmak, Standartlarımızı arttırmak için teknolojiyi yakından takip ederek üretim sürecini minimuma indirmek ve memnuniyetinizi en üst seviyeye çıkartmaktır.