Pleksi Kabartma Harf

Mekanlarınıza göre tasarlıyoruz. #PleksiKabartmaHarf

Whatsapp mesaj ile Fiyat al

Pleksi Kabartma Harf


Pleksi farklı kalınlıklarda döküm yapılarak üretilen renkli , şeffaf ve beyaz çeşitleri bulunan plastik cam malzemedir. Yapısı itibariyle kolaylıkla şekil verilebilen bir malzemedir. Işık geçirgenliği yüksek bir malzemedir ve darbelere karşı dayanıklıdır. Bu sebeple açıkhava reklamcılığında sıklıkla kullanılmaktadır.


Pleksi levha olarak farklı ölçülerde üretilmektedir. Kutu harf çalışmasının yanı sıra üzerine kazıma veya folyo yapıştırma teknikleriyle de kullanılabilir.İstenilen pleksi tabelanın pleksi kabartma harf mi tava pleksi tabela mı olacağı konusu karara bağlandıktan sonra bilgisayar ortamında tasarım çalışmalarına başlanır. Tabelanın son görsel onayı alındıktan ve vektörel çalışmaları tamamlandıktan sonra sıra teknik işlemlere gelir. İstenilen renk ve kalınlıktaki pleksi malzeme tasarıma uygun şekil ve ölçülerde kesilip hazırlandıktan sonra tabelanın ışıklı yada ışıksız olmasından kaynaklanan ekstralar da göz önünde bulundurularak harf montajları, folyo kesim yada önceden hazırlanmış folyo baskılar tabela üzerindeki yerini alır. Son kontrollerin de yapılması nihayetinde pleksi tabela proje alanına montaja hazır hale gelir.

Işıklı Pleksi Kutu Harf Tabela

Montaj sonrası herhangi bir sorun yaşanmaması için kullanılan pleksi , aydınlatma ve yan malzemelerin kaliteli olması gerekir. Pleksinin uygun kalınlıkta kullanılmaması ömrünü kısaltır . Ledlerin kalitesiz kullanılması durumunda aydınlatma sisteminde sorunlar yaşanabilir dış mekana uygun led kullanılmaması halinde kutu harf içerisine ulaşan su ile led ve adaptörler kullanılmaz hale gelebilir. Müşterilerimize bu tarz sıkıntılar yaşatmamak ve sektörde edindiğimiz intibaya zarar vermemek adına kullandığımız tüm malzemelerin kalitesine çok dikkat ediyoruz.