Işıksız Vinil Germe Tabela

Mekanlarınıza göre tasarlıyoruz. #AlüminyumKabartmaHarf

Whatsapp mesaj ile Fiyat al

Işıksız Vinil Germe Tabela


Vinil malzeme uygun fiyatı oluşu sebebiyle en çok kullanılan reklam baskı malzemelerindendir. Işıksız vinil germe tabela reklamın önemini bilen ancak bütçesi yeterli olmayan küçük işletmeler için en uygun tabela örneğidir. Ölçü büyük olsa bile diğer ışıksız tabela örneklerine göre fiyatı çok makul olmaktadır. Farklı gramajlardaki vinil malzeme basit bir demir karkas üzerine gerdilirir ve köşebent yardımıyla kenarlardaki imalat alanları kapatılır. Vinil germe tabela üzerine baskı dışında folyo yapıştırma tekniği ile de reklam çalışması yapmak mümkündür. Plotter makinasında kesimi yapılan harf ve logo çalışması ayıklanarak vinil malzeme üzerine düzgünce transfer edilir. Bu işlem gerek afiş çalışmalarında gerekse tabela çalışmalarında kullanılabilen bir yöntemdir.


Germe vinil tabelalar genellikle süreli kampanyalarda yada açılışlarda kullanılmaktadır. Tek parçalı uygulamaya olanak vermesi de tercih edilmesindeki en önemli sebeplerdendir. Vinil malzemenin en ölçüsü 1 mt den başlar ve 5 mt ye kadar değişken ebatlarda üretilir. Sarımı 50 mt’lik toplar halindedir. Gramajları ise 280 – 320 – 440 -520 gramdır. Gramajlar fiyatı da etkileyen öneli faktörlerdendir. Ürün gramajı ne kadar yüksek olursa malzeme kalitesi ve fiyat da buna bağlı olarak artış gösterir. Düşük kaliteli malzemeler kısa süreli işlerde kullanılırken yüksek gramajlı brandalar tabela imalatlarında kullanılmaktadır. Büyük ölçülü germe tabelaların montajı cepheye yapılacaksa vinç kullanılması gerekir.

Adline reklam yalnızca İstanbul için değil tüm Türkiye’ye hizmet veren kurumsal bir firmadır. Işıklı , ışıksız tabela sistemlerinin yanı sıra açık hava reklamcılığının alanında bulunan tüm işlerinizde tasarım , imalat ve montaj aşaması dahil tüm reklamcılık işlerinizi titizlikle takip edip uyguluyoruz.